• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Спирала Акцел Воздух Воздух Пакување Систем 8.5 Ширина 8.5 Висина 18 Должина-Секој-Сива

Спирала Акцел Воздух Воздух Пакување Систем 8.5 Ширина 8.5 Висина 18 Должина-Секој-Сива

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Работи со брзина од 26' во минута, овој индустриски систем за пакување ви овозможува да направите воздушни перничиња и обвивки со меурчиња на барање за да ги задоволите сите ваши потреби за испорака без да мора да складирате обемни материјали за пакување. Компактен дизајн се вклопува на маси за да ве спречи да се занимавате со неуредно и еколошки пакување кикирики. Специјалниот валјак за затегнување обезбедува непречено функционирање за конзистентни перформанси. Триминутното време на загревање ви овозможува брзо да започнете со вашите задачи. Режимот на мирување го исклучува системот по два часа неактивност за да ја минимизира неговата потрошувачка на енергија. Тип На Производ-Систем За Пакување На Воздухот. Земја На Потекло - Кина. Висина - 8,5". Ширина-8,5". Боја-Сива. Должина-18". Производител-Спирално Врзување доо. Производ Линија-Забрзување 3. Апликација/Употреба-Индустриски. Производителот Дел Број-04АКЦЕЛАИР3. Производителот Веб Адреса-http : // . Ограничена Гаранција-2 Години. Тежина приближна-14,40 фунти. Зелен Индикатор-Ј.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ