• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Графички Отпечатоци на вратот блузи Работна Облека Летни Врвови Со Кратки Ракави За Жени Портокаловата

Графички Отпечатоци на вратот блузи Работна Облека Летни Врвови Со Кратки Ракави За Жени Портокаловата

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 8 Биста : 100см/39.37" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 20см/7.87" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 10 БИСТА : 106см/41.73" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 21см/8.27" Должина : 71см/27.95" Големина : Л УС : 12 биста : 112см/44.09" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 22см/8.66" должина : 72см/28.35" Големина : XL сад : 14 биста : 120см/47.24" рамо : 50см/19.69" ракав : 23см/9.06" должина : 73см/28.74" Големина : 2хл Сад : 16 биста : 126см/49.61" рамо : 52см/20.47" ракав : 24см/9.45" должина : 74см/29.13" големина : 3хл сад : 18 биста : 132см/51.97" рамо : 54см/21.26" ракав : 25см/9.84" должина : 75cm/29.53" Големина : 4xl сад : 20 биста : 142cm/55.91" рамо : 56cm/22.05" ракав : 26cm/10.24" должина : 76cm/29.92" големина : 5xl сад : 22 биста : 152cm/59.84" рамо : 58cm/22.83" ракав : 27см/10.63" Должина : 77СМ/30.31" тоа е супер меки летни Врвови, удобна и пријателска за кожата ткаенина. дами блузи и блузи лето. обични женски врвови. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ