• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бомото Жените Мода Божиќ Кенгур Шема Лесен Долг Ракав Обичен Секојдневен Дами Дуксери Пуловери Кошули Блузи Со Џеб Стил Л

Бомото Жените Мода Божиќ Кенгур Шема Лесен Долг Ракав Обичен Секојдневен Дами Дуксери Пуловери Кошули Блузи Со Џеб Стил Л

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Дуксери Со Врвки, Божиќни Божиќни Дуксери Тип На Дуксер : Елен Печатење, Снегулка, Качулка, Џеб, Врвка За Влечење Боја : Како Што Покажува Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекснеклин : Должина На Качулка : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Женскиот Пуловер За Божиќни дуксери изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Божиќни Дуксери, Божиќни Секојдневни Блузи, Туники Со Долги Ракави Пуловер Дуксери со Џеб.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ