• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Интервју Облека За Жени Краток Ракав V - Вратот Еднобојна Топ Блуза Женски Тренингот Сет Сребрена Големина М

Интервју Облека За Жени Краток Ракав V - Вратот Еднобојна Топ Блуза Женски Тренингот Сет Сребрена Големина М

 
DEN 308.64

Количина на стоки
Достапно на барање

35 "Половината : 73см/28. Големина Табела : Големина : И Големина. Без оглед на вашиот стил, има нешто за гардеробата на секоја жена. За оние кои претпочитаат предмети за дозвола, на продажба има зимски и летни тимови.66" Горна Должина : 72см/28.73 "Ракав : 22см/8.74" Должина На Панталоните : 46см/18.45" Горна Должина : 76см/29. : Х-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 118см/46.37 "Ракав : 21см/8. : Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 112см/44.68" Должина На Панталони : 50см/19.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.24" Врвот Должина : 80cm/31. Дамите можат да изберат од свилени свилени блузи, кошули со копчиња или удобни капри хеланки за теретана. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.46 "Ракав : 24см/9. Затоа искористете ја продажбата и пронајдете стилска и достапна облека што одговара на вашиот вкус и стил. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Без разлика дали барате удобни памучни панталони или секси шорцеви, можете да ги најдете во сите големини, вклучувајќи опции за плус големина.27" Горна Должина : 70см/27. : XX-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 21 ЕУ : 48 Биста : 124cm/48.50 "Половината : 93cm/36. : Мали САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39.47 " Големина : XXXL Големина.09 "Ракав : 23см/9.82 "ракав : 25cm/9.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ