• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Графичка Америка со кратки ракави за графички екипаж за вратот на вратот

Графичка Америка со кратки ракави за графички екипаж за вратот на вратот

 
DEN 281.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Покажете ја вашата празнична страна со овој Божиќен дух-тематски женски графички мета. Одличен дизајн на маица за Божиќ, работа, училиште, настани, забави или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон сезоната на празници или дајте му како совршен подарок за роденден, Денот на мајката, Бадник или Божиќ. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Божиќ, работа, училиште, настани, забави или дневно носење . Нашата зимска инспирирана облека покажува празничен стил на трендовски обичен облека . Изберете ги омилените дизајни за Божиќни маици и подобрете ја вашата гардероба . Класик дами се вклопуваат . прислушувани вратот и рамената . странично вклопување и заострената вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи димензии на облека за жени . Големини мали-3xl (достапноста може да варира) . 100% памук . печатено во САД.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ