• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wrcnote Жените Шупливи Патент Пуловер Боја Блок Дневна Облека Надвор Рамо Блузи Цветни Печати Маица Небото Сина 4XL

Wrcnote Жените Шупливи Патент Пуловер Боја Блок Дневна Облека Надвор Рамо Блузи Цветни Печати Маица Небото Сина 4XL

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ