• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Бесконечност Наутички Сидро Минималистички Овален Врв Полиран Прстен За Изјава

Нерѓосувачки Челик Бесконечност Наутички Сидро Минималистички Овален Врв Полиран Прстен За Изјава

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит. Нерѓосувачки челик од хируршки степен е изобилен во нашата колекција поради тврдото тело, неверојатната отпорност на корозија и оцрнување. Нерѓосувачки Челик Бесконечност Наутичко Сидро Минималистички Овален Врв Полиран Изјава Прстенхируршки Одделение Нерѓосувачки Челикгравирана Бесконечност Наутичко Сидро Дизајнприблокс. Врвна Димензија : (10,5 мм х 11,5 мм)Стандардно Вклопување Облечен Полиран Финиш Минималистички Стил Хируршки Одделение нерѓосувачки Челик. Врежана Бесконечност Наутички Сидро Дизајн. Прибл. Врвна Димензија : ( 10,5 мм х 11,5 мм). Стандардна Облека За Вклопување. Полиран Финиш Минималистички Стил.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ