• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Печатење на бело и злато едриличари

Печатење на бело и злато едриличари

 
DEN 1199.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Бело и злато едриличари, врамени печати, врамен ладно притиснато хартија за печатење во која има супериорна рамка за двојно матки и квалитетни. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат Giclee Prient Print Plexiglass Beveled Matt Board Board Double Matte Board Framed Print. Премиум Двоен Мет. Подготвени да висат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ