• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Зашиени Контрастни Жени Брзо сушење Фитнес Сет Трчање Спортски Јога Костум

Зашиени Контрастни Жени Брзо сушење Фитнес Сет Трчање Спортски Јога Костум

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

7 Должина на Палтото (см)3435363738 должина на палтото (см)13.6 измерено пред се Протега,познат како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете Отстапување Од 1~2 См* Ткаенина На Предметот : Полиестер* боја на предметот : виолетова,бела,црна,сина,зелена,пепел(како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : комплет за костими за јога,Контраст На шевовите,костум за брзо сушење отпорен на удари,слаб,костум за јога за подигнување на колкот* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : 1) применлив пол : женски2) деколте : без јака3) стил на ракав : Без Ракави4) Еластичност : Малку Еластичност5) шема : цврста боја6) стил : секојдневен7) соодветна сезона : четири сезони8) апликација : дневно,патување ветер* содржина на пакетот : 1*елек+1*панталони (други предмети не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за споредба со големини. Зашиени Контрастни Жени Брзо сушење Фитнес Сет Трчање Спортски Јога Костум.Детали : * Големина На Ознака : S-XXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xlbust (см)3335373941 Bust (инч)13.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ