• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Автомобилски Меѓународен Комплетен Склоп На Потпора

Автомобилски Меѓународен Комплетен Склоп На Потпора

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Склоп на Потпора за суспензија и Пружина На Серпентина, Вратете го возењето во стилот на залиха и управувањето со вашето возило со точно калибриран вентил и едноставно, подготвено за инсталирање решение обезбедено од fcs Comotive International oe склопови за замена на потпора. Посветени на обезбедување на клиенти со "подобро од најдобрите", Фкс Автомобилската Интернационала, Ад. произведува премиум потпори, пружини на серпентина и амортизери за автомобилскиот резервен пазар. Фкс Автомобилската Меѓународна Комплетна Склопување На Потпора Комплетна, подготвена за инсталирање на собранието-не е потребен пролетен компресор. Потпората На макферсон наполнета со гас вклучува цврста хромирана клипна прачка и Јапонско масло за подолг живот, сигурна амортизација и цврста заптивка. Вентил точно калибриран според секоја апликација за ракување и возење во стилот на акции. Серпентина пролет електростатски обложени за да се спречи корозија и темелно проверени за оригинални нивоа на компресија. Плоча за лежиште тестирана под екстремно оптоварување за идеални, трајни перформанси. Тип на амортизација : Неприлагодлив. Препорачана Употреба : Ое Замена. Тип : Склопување На Потпора.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ