• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Целосно ПИКАП РАДАР СИНА МЕТАЛНА Едностепена Автомобилска Боја Оз Шише Со Четка Во Капак

Целосно ПИКАП РАДАР СИНА МЕТАЛНА Едностепена Автомобилска Боја Оз Шише Со Четка Во Капак

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Направено со помош на компјутерска контролирана опрема за мешање која обезбедува совпаѓање НА кодот НА бојата НА ое, користејќи нијанси и врзива со најдобар квалитет и спакувано во шише Со Четка Во Капак од 1 МЛ со четка за апликатор со фин врв. Совршен за мали допири, карпести чипови или гребнатини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи едно Шише со четка Во капак од 1 МЛ едностепена боја измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Не е потребен јасен/врвен слој. • Лесно се нанесува едностепена боја во шише Со Четка Во Капак од 1 МЛ . • Четка боја на затворен тест картичка за да се потврди боја натпревар пред аплицирање . * Инструкции вклучени ГМЦ • Целосен Пикап. 1992. 9018. РАДАР СИНА МЕТАЛИК. 1 МЛ Четка-Во-Закон Шише Една Фаза. 1 Парична Казна Врвот Апликатор Четка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ