• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници јуниори пливаат цветни странични врски со бикини дното

Без граници јуниори пливаат цветни странични врски со бикини дното

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Топло, топло, топло. Сите поставени за забава на сонце без граници странични врски со бикини. Свежо цветно печатење додава разигран допир и ги канализира сите тие вибрации на одмор. Страничните врски со отсечен акцент додаваат на масен став на овие ласкави дното на пливањето. Измешајте и совпаѓајте се со омилениот врв на бикини или танкини за изглед што прави прскање. Само на. Материјал : 82% најлон/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Умерено; ногата со високи. Затворање : Влече стајлинг. Карактеристики : странични врски со отсечен акцент; печатење на сите. Забелешка : Секое парче за капење се продава одделно. Цветни странични врски со бикини за јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ