• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стерлинг сребрена кубна цирконија солитер обетка за обрач

Стерлинг сребрена кубна цирконија солитер обетка за обрач

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Обетки со обрач дизајнирани за класичен секој ден изглед. Поканете го вашиот изглед со овој зачудувачки додаток што може да се облече нагоре или надолу за секоја пригода и беспрекорно да ве однесе од ден до ноќна кликнување на врвот на затворот за безбедно и удобно изработено во сребро сребро сребро сребро сребро Кубна цирконија солитарска обетка за обрач.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ