• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници за полици за полици на јуниори со прилагодливи ленти

Без граници за полици за полици на јуниори со прилагодливи ленти

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова нема граници за полици за полици на јуниори со прилагодливи ленти е основно суштинско значење за положување, или едноставно носење сам по себе. Со вратот на лажичката, прилагодливите ленти и карактеристиките на градниот градник, носењето е удобно и лесно. Изберете од разновидните бои. Без граници за полици на полици на јуниори со прилагодливи ленти : 95% памук, 5% спандекс. Нема граници. Ками. Изграден во градник за полица. Без ракави. Прилагодливи ленти за шпагети. Опремени. Деколте за лажичка. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ