• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Miabella omesенски 14KT жолто злато удобност одговара на свадбениот бенд

Miabella omesенски 14KT жолто злато удобност одговара на свадбениот бенд

 
DEN 2399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Направено во 14 кт жолто злато.Подигнете ја вашата loveубовна приказна со миабела дами 14к жолто злато 2,5 мм удобност одговара на свадбениот бенд. дизајниран со удобност во умот, удобноста на овој бенд обезбедува непречено и пријатно искуство со носење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ