• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тајмгард Женски Обичен Дуксер Обичен Божиќен Печатен Пуловер Долг Ракав со Џебен Дуксер, Бел, ХХХЛ

Тајмгард Женски Обичен Дуксер Обичен Божиќен Печатен Пуловер Долг Ракав со Џебен Дуксер, Бел, ХХХЛ

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски обичен качулка пуловер женски печатење дуксер долг ракав пот. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : . ● Материјал : Полиестер, Мек и Удобен. €Карактеристики : Долг Ракав, Дуксери, Печатење, Дневно, Мода>. +Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или за лежерен, но трендовски изглед, погоден за пролет или зима. Содржина на пакетот : 1 х Женски Дуксер. . Информации за производот : . Сезона : Пролетна Зима. . Пол : Жени . Повод : Мода, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Должина На Блуза : Редовна. . Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Секојдневен. МАТЕРИЈАЛ : 35%Памук, 60%Полиестер,5% Спандекс,Мека,Еластична И Лесна Ткаенина За Совршена Удобност Во Пролет, Fall и Зима. Пуловер Дуксери За Жени Кои Имаат Блок Во Боја, Дизајн Со Долги Ракави со Пруги Со Џеб Од Кенгур и Прилагодлива Хауба за Врвки. Дуксер Со качулка Со долги Ракави Дизајниран Со Секојдневен Стил,Одлично Спарување со Хеланки, Слаби Фармерки или Џогери за Пријатно-Трендовски Изглед. Боја Блок Дуксери За Жени Е Погодна За Секојдневен Дневен / Патување/ Дома/ Работа/ Канцеларија/ Бизнис/ Улица/ Тренингот /Отворено. ОБЛЕКА НЕГА : Машина/Рачно Перење Со Ладна Вода/ Висат Или Линија Сува/ Без Белило/ Без Суво Чистење. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини НА CHICZONE пред Да Нарачате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ