• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Обични Блузи За Тенкови За Жени Со Еднобојни Елеци Слатки Летни Кошули Плисирани Блузи Со Квадратен Врат Без Ракави На Клиренс Сина 2xl

Обични Блузи За Тенкови За Жени Со Еднобојни Елеци Слатки Летни Кошули Плисирани Блузи Со Квадратен Врат Без Ракави На Клиренс

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

92"стил : слободно време : стандардно како да се мие : рачно миење во ладна вода, висат ИЛИ СУШАТ УВЕЗЕНИ ОТВОРЕНИ И затворени Пол : женски материјал : плетена должина : редовни карактеристики : овој женски врв Е ЗАБАВЕН И СИМПАТИЧЕН СЕКОЈДНЕВЕН ВРВ ЗА ЖЕНИТЕ.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики.33"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 121cm/47.74"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 111cm/43. деловни секојдневни врвови за жени графички резервоари за жени бели врвови на резервоари за жени обични елегантни женски блузи и кошули наредени летни блузи за жени над 55 години за да ги сокријат летните кошули на стомачните дами.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ