• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Винего нула гравитациони столици Двалио столици тревник дневна столица внатрешен двор сет со перница и држач за чаши мебел за внатрешен двор за задниот двор и плаж

Винего нула гравитациони столици Двалио столици тревник дневна столица внатрешен двор сет со перница и држач за чаши мебел за

 
DEN 1279.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Винего со две парчиња нула-гравитална салон ќе ви донесе пријатно време за слободно време, изработено е од висококвалитетна ткаенина од челик и текстил, цврста и удобна. Можете лесно да го прилагодите аголот на дневната столица преку бравата на сливи, како да е безжично искуството на седење да ви овозможи да го ослободите притисокот на телото и да го ослободите чувството за замор. Покрај тоа, тој е преклопен, не зазема многу простор, лесно е да се носи, можете да го однесете на кое било место. Едноставна и силна конструкција : Овие нула гравитациони столчиња се изработени од висококвалитетна челична и текстилна ткаенина, што ги прави овие столчиња уште посилни. Во исто време, превртената структура на триаголник ја подобрува стабилноста на столот и може да издржи тежина од 300 фунти. Удобно дизајнирање : Vineego Zero Gravity Recliner ја зголемува чувствителноста на системот за прилагодување и лесно се прилагодува на удобна позиција. Секое столче за внатрешен двор доаѓа со фиока за држачи за чаши за пијалоци, списанија, телефони/таблети или други мали предмети . Широк спектар на примена : широко користен на плажа, базен, внатрешен двор, балкон, тревник и други сцени, ова преклопено нулта гравитациона столица може да се носи слободно и да се става во багажникот на автомобилот за да се движи слободно, многу удобен!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ