• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Малиот Брајар Роуз Канвас уметност од Наташа Весскоат, бела мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Малиот Брајар Роуз Канвас уметност од Наташа Весскоат, бела мат, рамка од бреза

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Малиот Брајар Роуз“ платно уметност од Наташа Вескоат, Бела мат, рамка од бреза : Уметник : Наташа Весскоат. Тема : Фантазија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ