• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Workебна кошула со долги ракави на Wrangler Workwear, со големина мала до 3XL

Workебна кошула со долги ракави на Wrangler Workwear, со големина мала до 3XL

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа машка перформанси за перформанси на работната облека за мажи е одлична вредност за сигурни и удобни маички мажи кои се потпираат за да ја завршат работата. Лесната и дишената ткаенина обезбедува супериорна удобност, а вграденото влага за влага ви овозможува да останете свежи во текот на целиот ден. Исечете го на опуштено вклопување, оваа мета со долги ракави ви дава доволно простор да се движите без ограничувања, а удобниот лев џеб на градите со посебен слот за пенкало ги задржува најважните работи на дофат кога ви требаат. Работна кошула со долг ракав. 100% памук. Влага за губење. UPF30. Екипаж на ребра. Корисен лев џеб на градите со слот за пенкало. Удобност без ознаки. Манжетна кај ракавот. Машина за перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ