• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Monster Jam Child Child Monster Polyester Plush Reversible Flows, близнаци, мулти-боја

Monster Jam Child Child Monster Polyester Plush Reversible Flows, близнаци, мулти-боја

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете го возбудливиот и живописен свет на џем од чудовиште во собата на вашето дете со ова ќебе со џем од чудовиште! Направено од 100% полиестер, овој супер мек кадифен материјал го прави ова ќебе со џем од чудовиште екстра топло и пријатно да се гушка во кревет или на каучот! Мерење на 62 инчи ширина за 90 инчи долга, ова ќебе е доволно големо за да го покрие целиот близнак на вашето дете или креветот со целосна големина! Ова живописно сино чудовиштено ќебе со џем од чудовиште ги одликува иконите камиони „Грејв копач“, Мегалодон и Ел Торо Локо! Координирање на комплетот близнак/целосен удобник, двојни или листови со целосна големина плус фрлање 46 ”x 60” се достапни и се продаваат одделно на! Ова кадифен ќебе со џем од чудовиште е машинско миење за брза и едноставна домашна нега. Monster Jam Plush Clainte во кое се наоѓаат гробниот копач, мегалодон и локото на Ел Торо. 62 инчи широк за 90 инчи. 100% полиестер. Супер мека кадифен да го одржува вашето дете топло и пријатно цела ноќ!. Машинска миење за лесна и удобна нега. Координирање на додатоци за постелнини се продаваат одделно на вклучување : близнак/целосен реверзибилен утешител, комплети близнаци и целосни листови и фрлање чудовиште од 46 „x 60“.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ