• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на Спарл клип на Јуниор, 2-пакет

Без граници на Спарл клип на Јуниор, 2-пакет

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Чувајте го вашиот стил сјаен од глава до пети со клип со искра 2-пакет од без граници. Овие додатоци за коса што носат со сè што го исклучуваат секој изглед од најчести денови до елегантно-шик ноќи. 2-пакет вклучува : 2 клипови за коса. Затворање на клипот. Декоративни детали на искра. Вештачки материјали. Увезени. Клипови на искра 2 пакувања за јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ