• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Макално носење случај за 13 MacBook Air, црна

Макално носење случај за 13 MacBook Air, црна

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Макали за носење кутија (фолио) за 13 "Mac Book Air, Black Macaly Case Case (фолио) за 13" Mac Book Air, Black Perfect за да се користи со Mac Book Air. Случајот за носење има паметна поддршка за да го спречи вашиот уред да претрпи каква било штета особено преку патувања. Случајот за носење на фолио, нуди мазна, повеќе аголна естетика со поедноставени џебови и прегради. Доаѓа во црна боја за подобро да одговараат на вашата тема и стил. Го држи гаџетот до 13 "во големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ