• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатни поволни цени јуниори Питер Пан јака двојно гради зимски палто со долг ракав

Уникатни поволни цени јуниори Питер Пан јака двојно гради зимски палто со долг ракав

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Разновиден и класичен, целосно поставен ров палто е совршено прикривање. Стилизирани со папови на затворање со двојно гради за тој класичен стил. Исечете на редовно вклопување, ова палто е ажурирано со модерен раб, во кој има силуета А-линија и јака од кукла. Погодно е да се носат женките со фармерки и може да биде супер разноврсна. Повод : Работа, канцеларија, формална, средба, кафуле, викенд, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи XS. (Висина : 5'7 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 36 3/8 инчи, тежина : 122 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите рамо Ширина Вкупна должина - Должина на ракавот 36 5/8 14 5/8 29 1/2 23 1 /4s 38 5/8 15 1 /8 29 7/8 23 5/8m - 40 1/2 15 5/8 - - 30 3/8 24 L 43 3/4 16 3/8 30 3/4 24 3/8xl - 46 7/8 - 17 - 31 1/8 24 3/42 XL - 49 1/4 - 17 3/4 31 5/8 25 1/43 XL - 51 5/8 - 18 3/8 32 - 25 5/8 уникатни поволни цени Јуниори Питер Пан јака со двојно гради со долг ракав Зимски палто 80% полиестер 20% рајон Јака на Питер Пан. Долги ракави. Наклон џебови. Двоен гради. Целосно наредени. Јуниори Зимски палто. Машинско миење ладно во торба или суво чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ