• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Степени жени плус големина решетката исечена врвна костим за капење на вратот

Степени жени плус големина решетката исечена врвна костим за капење на вратот

 
DEN 1167.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Свртете ги главите додека се распрснувате во вода или пиете пијалок покрај базенот со овој плус големина женски костим за капење од 100 степени. Одликувајќи се со прилагодливи ленти и отстранливи меки чаши, ова костим за капење разновидни видови на тело и е целосно наредено за дополнителна удобност. Овој врв на култура е стилски избор. Погоди на плажа или која било летна забава во ова трендовски парче. 100 степени жени плус-големина мрежа исечени високи врвни костими за капење на вратот : Прилагодливи ленти. Покриеност со висока врата. Отстранлива мека чаша. Предна лента за градник. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не се суши, не пеглајте.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ