• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
6CT Retractble Gel Pens Pens, црно мастило

6CT Retractble Gel Pens Pens, црно мастило

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Создадете уметнички ремек -дела со пенкало за пенкало за пенкало+опрема што може да се повлече. Овој пакет вклучува 6 пенкала во црно гел мастило. Со среден врв, овие пенкала се совршени за doodling, пишување, боење, етикетирање и многу повеќе. Ividивописните бои додаваат поп боја на кој било проект или занает. Покрај тоа, овие пенкала за гел што може да се повлече доаѓа со меко тело на допир, така што ќе можете удобно да напишете со нив. Тие исто така имаат џебно клип за лесно складирање и пристап за да можете да ги клипнете на врзива, трудови и многу повеќе. Проверете ја линијата Pen+Gear за повеќе основни училишта. Можностите се бесконечни со пенкалата за гел за повлекување на пенкало+. 6 Средно вртење на пенкала за гел што може да се повлече во ергономски дизајнирано меко тело на допир. Брзо суво мастило што се суши додека пишувате. Pocketебно клип за лесен пристап и складирање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ