• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски работи патики за обучувачи на жени

Атлетски работи патики за обучувачи на жени

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Без разлика дали се упатувате на бегство или само трчате со работи, атлетските работи ве одржуваат пријатно додека сте на нозе со овие патики на тренери за мрежи со пријатна меморија за пена. Стилот на лизгање. Тркалезна пети. Горна мрежа за дишење. Подготвено стапало. Меморија за пена. Наредени. Технологијата на кул бранови обезбедува губење на влага и контрола на мирис. Горниот дел од ткаенината; Рачно изработена надворешна плоча. Место чисто. Увезени. Покани патики за лизгање за жени од атлетски дела.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ