• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на саќе на јуниорите на јуниорите

Без граници на саќе на јуниорите на јуниорите

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесно за носење со стил на влечење, овие хеланки за саќе од боја, од без граници, се совршен почеток на која било облека со неговиот дизајн со должина на глуждот и силуета со висок пораст. Удобно и удобно за деновите. Убаво! Исклучиво на. Материјал : . Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : тенок; Должина на глуждот. Подигање : високи. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластична лента за половината за дополнителна удобност; ПРИНЦИЈА НА БЕЗБЕДНОСТ. Печатените хеланки на јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ