• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сенка за Очи од месечината - Дијамантско Куче со Урбано Распаѓање За Жени-0. Оз Сенка За Очи

Сенка за Очи од месечината - Дијамантско Куче со Урбано Распаѓање За Жени-0. Оз Сенка За Очи

 
DEN 655.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа блескаво светкава сенка иновира со шик чувство и ниту една дамка буци сјај. Микрофините делови од блескава искра се судираат со интензивни, сонувачки нијанси и бујни, 3д метали за ефект што е надвор од овој свет. Сенка за Очи од месечина - Дијамантско Куче со Урбано Распаѓање За Жени-сенка за Очи од 0,05 мл.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ