• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колман Актив Звучи Кбт-Звучник - за пренослива употреба-безжичен-Bluetooth-ват-бело

Колман Актив Звучи Кбт-Звучник - за пренослива употреба-безжичен-Bluetooth-ват-бело

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Колман Актив Звучи CBT20-звучник - за пренослива употреба - Безжични Клучни Карактеристики и Придобивки : bluetooth и AUX connectitystream музика безжично преку Bluetooth, или користете го вградениот 3,5 mm аудио влез за да го вклучите секој помошен уред. Моќен звук со висока дефиниција единечен возач на звучници од 3 Вати обезбедува робусно, подобрено и неверојатно искуство за слушање. Вграден микрофонодговорете безжично на секој телефонски повик за работа со звучници без раце. Лесен пристап интерфејс брз и лесен пристап до разговор без раце / брзо напред (прескокнете) / назад / пауза / игра / моќ / копчиња за јачина на звук. Водоотпорен и ултра разноврсенводоотпорен ип-54, дизајнот на сите терени обезбедува совршен придружник кој е цврст и издржлив.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ