• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Викерман 24 Искра БЕЛ Венец ПРЕДВОДЕНА Мулти - Боја Светла

Викерман 24 Искра БЕЛ Венец ПРЕДВОДЕНА Мулти - Боја Светла

 
DEN 1759.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Викерман Убава 24 " Искра Бела Смрека Вештачки Божиќен Венец Со 50 Повеќебојни ЛЕД Светла е светол и весел додаток на Вашиот Празничен Декор. Викерман 24 " Искра Бел венец 50 ПРЕДВОДЕНИ Мулти - Боја Светла.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ