• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Обичните Врвови За Жени Одговараат На Модата Секојдневен Принт Со Кружен Врат Маица Со Кратки ракави Врвни Дами Топ Бела 3XL

Обичните Врвови За Жени Одговараат На Модата Секојдневен Принт Со Кружен Врат Маица Со Кратки ракави Врвни Дами Топ Бела 3XL

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

48" големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 114см/44.27" женски моден секојдневен Печатење СО КРАТКИ РАКАВИ МАИЦА ВРВОТ ве молиме проверете Ја табелата Со Големини пред да нарачате.87" Големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 118СМ/46.38" рамо : 46см/18.50" ракав : 19см/7.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ