• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Валхогс Чиби Лакофд Хеликоптер Преден Поглед Исечок Ѕид Налепница

Валхогс Чиби Лакофд Хеликоптер Преден Поглед Исечок Ѕид Налепница

 
DEN 203.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Вкупна Тежина На Производот : 2,5 килограми. Компатибилен Тип На Површина : - Рамна површина. Вкупна Тежина На Производот : 1 килограми. Големина 14. - Налепниците за кора и стап се отпорни НА УВ и вода за едноставно чистење на влажна крпа. - Многу потрајни од винил налепници. Тип На Производ : Ѕидни Налепници. Многу потрајни од винил налепници. Перење : - Да. Не се печати додека не се нарача за да се осигурате дека ќе ги добиете најсвежите материјали. Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 36". Димензии : Големина 14. Налепниците за кора и стап се ОТПОРНИ НА УВ и вода за едноставно чистење на влажна крпа. Не остава остатоци кога ќе се отстранат. Вкупна Тежина На Производот : 1,5 килограми.5 "H x 24" W-Вкупна Висина-Врвот До Дното : -14. Тип на апликација : - Самолеплив. Големина 29 "H x 48" W Вкупна Висина-Врвот До Дното : 29".5 "H x 24" W-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -24". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 48".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ