• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизајнерски Допир Пвц Вертикални Ролетни, Алабастер, Во

Дизајнерски Допир Пвц Вертикални Ролетни, Алабастер, Во

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Детали за Вертикалниот Слеп Производ На Дизајнерот На Допир : Широка Закривена Просторија Затемнување На Пвц Летви Олово Бесплатнооваа Вертикална Ролетна Вклучува Допир На Дизајнерот Со Ограничена Доживотна Гаранција 3,5-Инчни Пвц Вертикални Ролетни, Алабастер, 95Х60 Инчи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ