• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мајкл Томпсет „Копенхаген Данска Скајлин гроздобер“ платно уметност

Мајкл Томпсет „Копенхаген Данска Скајлин гроздобер“ платно уметност

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Истакнати бои : тен, црна, кафеава мојот главен уметнички фокус е на градските скалини и мапи. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ