• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колекција Дарли Мал крст од Миа К. -Деним

Колекција Дарли Мал крст од Миа К. -Деним

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност. Дизајн. Инспирирани од разновидната култура на глобално ниво, дизајнерите на МКФ се стремат да направат повеќе уникатни, стилски и безвременски парчиња што ќе го надополнат вашиот личен стил. Функционалност. MKF нуди широк спектар на комплементарни незаборавни парчиња што ќе ја завршат вашата облека и ќе овозможат пристап до дневни потреби во движење .. Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. и нема поврзаност со Миа К. • Материјал : Направено од висококвалитетна веганска кожа. • Поставена ткаенина. • Функција : Дизајниран со луксузен хардвер на златен тон. • Затворање на заклучување на притисок. • Структурирана силуета. • џебови : Внатрешноста има простран оддел со џеб од zид патент и четири слотови за картички. • Надворешноста се одликува со џеб за задниот дел. • Мерења : 7,5 во L x 5 во H x 3 во D. • Кратка рачка-2 во. • Отстранлив ремен на рамо-25 во материјал : Направено од висококвалитетна веганска кожа. Поставена ткаенина. Функција : Дизајниран со луксузен хардвер на златен тон.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ