• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уметнички ткајачи 9 '12' сина племенска килим на отворено

Уметнички ткајачи 9 '12' сина племенска килим на отворено

 
DEN 1120.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршено за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата. Донесете ги тропските вибрации на одмор за одмор на вашиот отворен простор. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво на мала област. Вакуумите на канистер без шипки за ритам се оптимален вид вакуум што треба да се користат на килими, но исто така можете да ја користите рачната приврзаност на исправен вакуум. Функционалниот низок куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема на структурни влезови. Машина ткаена со 100% полипропилен во Турција. Овој килим на отворено има висок/низок куп . висина на купот : 0,2 ".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ