• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Адонис Серија 12-Во Четкано Цврсто Злато Модерен Стил Кабинет Рачка Шкаф Фиока Повлечете-Пакет

Адонис Серија 12-Во Четкано Цврсто Злато Модерен Стил Кабинет Рачка Шкаф Фиока Повлечете-Пакет

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Дајте им на вашите соби хармоничен изглед Центар-До-Центар Месинг Злато Заврши Кабинетот Рачка Фиока Бар Повлекува. Додадете модерен и фенси допир на вашиот мебел користејќи ги нашите повлекувања за златна фиока. Овие стилски и шик рачки веднаш ќе направат вашиот простор да изгледа полуксузно. Едноставен и практичен, овој елегантен хардверски комплет прекрасно надополнува низа врати на кабинетот, бања, кујна или канцелариски мебел за брзо ажурирање на стилот. Користете го за вашите фиоки, ормани, гардероба, ковчези и комоди. Овој хардвер за златни шипки е направен со цврст и издржлив цврст месинг. Со чист, современ изглед, кабинетот се повлекува координира со било која кујна, бања или целата куќа реконструирам. Висок Квалитет И Специјална Завршница : Конструиран од висококвалитетен цврст месинг за трајна издржливост. Лесен За Инсталирање : Измерете ги постојните дупки во вашиот мебел или дупчете нови за да се осигурате дека одговараат на централната должина на оваа рачка, откако ќе завршите, цврсто заврткајте во копчето со завртки. Мерење : Вкупна должина 14-15/16 во. (380 мм) со 12-5/8 инчи. (320 мм) дупка центар. Стилски Дизајн : Повлекувањата се совршени повлекувања за замена што ќе го обезбедат завршниот допир на вашето украсување. Широко Компатибилен : Совршен додаток на вратата на кабинетот, шкафот, фиоката, кабинетот за чевли, градите, библиотеката и така натаму. Лесно За Чистење : рачките за фиоки во Златна Боја може да се исчистат со топла вода и мека крпа за отстранување дамки и нечистотија. Гаранција : Покриена со ограничена доживотна гаранција. Пакетот вклучува : 10 повлекувања и 20 завртки за прицврстување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ