• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стамзод Карго Панталони Жени Мода Обични Еднобојни Товарни Панталони Со Висок Струк А-Линија Лабав Широк Џеб За Нозе Брзо Сушење Панталони

Стамзод Карго Панталони Жени Мода Обични Еднобојни Товарни Панталони Со Висок Струк А-Линија Лабав Широк Џеб За Нозе Брзо Сушење

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

56" Полиестер. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/не впивајте долго време/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Измијте со слични бои.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Машинско Перење.Погоден за пролетно летно носење. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 76cm/29.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ