• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
5,25 Сјајно црвено -бело снегулка стакло Финален Божиќен украс

5,25 Сјајно црвено -бело снегулка стакло Финален Божиќен украс

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Барате елегантно преземање на Божиќен класик? Овој финален украс има финиш од бисер и е нагласен со бели блескави снегулки црвени мониста и бели бисери. Овој безвременски украс ќе додаде малку искра на вашето дрво вашиот прозорец за мантија или каде и да сакате да додадете малку талент. Карактеристики на производот : Финален украс на стакло од снегулка. Се одликува со финиш на бисер. Нагласени со бели сјајни снегулки бели сјајни ленти и црвени сјајни ленти. Украсени со црвени мониста и бели бисери. Доаѓа со сребрена капа и кабел. Само за затворено употреба. Димензии : 5.25 "Висок x 3,25 " дијаметар. Материјал (и) : Стакло блескав бел снегулка Божиќен украс. Нагласени со бел сјај и украсена со црвени мониста. Доаѓа подготвен да се дружи со сребрен кабел.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ