• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Butteенско копче Малена Прегратка за подигање

Butteенско копче Малена Прегратка за подигање

 
DEN 751.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Мук Лукс ги враќа чизмите со копчиња со капчиња Малена уште една сезона !! Овие чизми на Малена беа дизајнирани со каприциозен потрошувач во умот и овозможуваат повеќекратни прилагодени погледи благодарение на преклопните манжетни и класичните дрвени копчиња Мук Лукс. 100% полиестерска облога на крзно делува како совршена изолација од елементите, со стилски 70% акрилна 30% надворешна текстура на волна и 100% полиестерска руно влошка на надворешна TPR -единствена. Малена е отпорна на вода и е достапна во црна, мека црна и темно црвена во цели димензии 6-10. Ако сте вистинска половина големина, препорачуваме да ја набавите помалата големина. Миење на рацете во ладна вода со слични бои, белило што не е хлор, лежејте рамно на суво. Направено во Кина. мода. Удобност. TPR one. Женски чизми.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ