• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Маирбеон Врати Автомобил Седиште Кауч Чевли Софа Гребнатини Гребнатини Крем Кожа Поправка Комплет За Полнење

Маирбеон Врати Автомобил Седиште Кауч Чевли Софа Гребнатини Гребнатини Крем Кожа Поправка Комплет За Полнење

 
DEN 127.84

Количина на стоки
Достапно на барање

спецификации : . изработен од висококвалитетни материјали, нема токсични материи и е лесен за носење. по дополнителната боја, таа е како новата, која не е лесна за избледување и издржлива. тит е идеален за сите видови на реновирање на кожата и комплементарни бои. тит може да се користи за дополнителна боја и реновирање на површината на седиштето во автомобилот, за решавање на проблемот со излитена кожа, избледена и така натаму. т . наслов Име : Кожа Поправка Крем. tquanty : 1 Pc. содржина на тнет : 50гр. карактеристики : Лесен За Употреба, Сјај, Негување, Нега на Кожа. t Size : 5cm x 5cm x 4cm/1.97 "x 1.97" x 1.57 " (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Т1 Шише Крем За Поправка На Кожа Изработен од висококвалитетни материјали, нема токсични материи и е лесен за носење. По комплементарната боја, таа е како новата, која не е лесна за избледување и издржлива. Таа е идеална за сите видови на реновирање на кожата и комплементарни бои. Може да се користи за дополнителна боја и реновирање на површината на автомобилското седиште, за решавање на проблемот со излитена кожа, избледена и така натаму. Може да дејствува како подарок.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ