• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Tupleple Industries Паризијанска женска модна шик светлина по скицата платно wallидна уметност дизајн од Ејвори Тилмон, 36 48

Tupleple Industries Паризијанска женска модна шик светлина по скицата платно wallидна уметност дизајн од Ејвори Тилмон, 36 48

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Ејвори Тилмон.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ