• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Поставен лист за кревети со дополнителни перници, длабоки џебови поставени лим, мек микрофибер, хипоалергичен, ладно и дишење, целосен XL, модар патлиџан

Поставен лист за кревети со дополнителни перници, длабоки џебови поставени лим, мек микрофибер, хипоалергичен, ладно и

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Длабоки џебови опремени лист со 2 дополнителни перници.100% луксузен мек микрофибер, хипоалергичен, ладен 1 рамен лист 104 "x 81", 1 вграден лист 54 "x 80", 4 перници 20 "x 30". Длабок џеб поставен лист за длабок душек од 14 "до 18" инчи, со еластична околу листот. Чиста луксузна хотелска спа како чувство . специјална лесна грижа и супер кул. - Избледи, дамка, смалување и отпорна на брчки. Машината што се пее во студ, се суши брзо на сувата ниска температура. Совет : Отстранете веднаш од фен, ставете веднаш на кревет, ќе изгледа убаво и уредно, како пеглани чаршафи. Дополнителни придобивки што можете да ги очекувате со овој сет : хипоалергичен, анти -бактериски, пријателски за животната средина и отпорни на грини за прашина . крајниот најдобар бренд за постелнина на - Клара Кларк е многу посветена на своите клиенти, ние стоиме зад нашите производи и клиенти. Нашата крајна цел е да го задоволиме секој клиент, од моментот кога ќе ги купите нашите производи во текот на целиот живот. Со над 40 години искуство во текстилната индустрија, постојано слушајќи ги потребите на нашите клиенти, задоволни сме да ви понудиме најквалитетни листови за кревет за микрофибер поставени на . 100% гаранција за задоволство - со купување на нашите производи за постелнина на Клара Кларк, станувате А Дел од нашето семејство и вие автоматски сте запишани во нашата 100% програма за гаранција за задоволство. Нашата цел #1 е да ви најдеме зделки со највисок квалитет, со одлични намалени ниски цени и да ви обезбедиме крајна најдобра услуга за клиенти во светот. Купете среќна и самоуверена со нашата 100% гаранција за враќање на парите, вие ја заслужувате!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ