• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sofia Farmsенски женски плус големина Лила криви манжетни

Sofia Farmsенски женски плус големина Лила криви манжетни

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Тоа е тој квалитет на живеење што ги прави овие тексас шорцеви од фармерките на Софија главно лето по летото. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Es ese изгледаат usado que hace de estos shorts de mezclilla de sofia фармерки un elemento imprescindible para el verano. Ексклузивен en. Моделот е 5'11-1/2 ”и носи големина 16 W/la Modelo Mide 5’11-1/2” Y Viste Una Talla 16 W. Приближно. In Seam : 5 ”/largo de Enterepierna aproximado : 5”. Висок/Тиро Алто. Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара есенцијална. Суров раб на полите/ruedo con borde sin costura. Зошто ќе го сакате : Во памук-мешавина со стрии за целодневна удобност. % Spandex/99% Algodón; 1% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Plusенски плус манжетни тексас шорцеви од фармерки на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ