• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Книга за постери за постери на постери за постери на Galaxy Vol

Книга за постери за постери на постери за постери на Galaxy Vol

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Книгите за постери на продавници вклучуваат 12 постери со мала големина, создадени со уметнички дела со висока резолуција и печатени на сјајна хартија што ги подобрува боите за да направат смела изјава за wallидови во која било просторија. Украсете ја спалната соба, детска соба, дневна соба, канцеларија, шкафче, студентски дом или каде и да имате несакан празен простор. Овие официјално лиценцирани постери се лесни и подготвени за рамка, или можат да бидат обесени на wallидот со помош на постери, монтирање или лента. Постерите за трендови на продавници прават совршени украси за забави за тематски забави. Тие исто така прават одлични подароци! Трендовите меѓународни постери за постери вклучуваат 12 постери со мала големина. Официјално лиценцираните постери се дизајнирани со живописни, кристално чисти уметнички дела. Печатено на врвна хартија за постер со висококвалитетно мастило. Автенско, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензиите на постерите се 8,5 "x 11" (22 x 28 см).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ