• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Панелот за завеса за везена светлина од пионер, панел за завеси, панел од 2, бело Арктик, 84

Панелот за завеса за везена светлина од пионер, панел за завеси, панел од 2, бело Арктик, 84

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете удобен пријатна изглед во вашиот дом со пар на пионерската жена извезена панел за завеси со кадифе. Овие меки до завесите на допир имаат прекрасен вез нагоре и надолу од завесата на врвот на пријатно шармантни бои. Достапните бои вклучуваат : Арктик Бело, Teal Topaz, Стадион Сина и корален оган. Секој панел мери долга 84 инчи и широк 40 инчи, обезбедувајќи вкупна ширина од 80 инчи. Овие завеси нудат својства за филтрирање на светлина, како и лесен за виси џеб. Повикајте го вашиот простор со пионерската жена извезена панел со кадифени завеси. Направено со 100% полиестер во Кина. Пионерската жена извезена со кадифена бела светлина за филтрирање на панел за панел за панели, 40 "x 84" филтрирање на светлина. Џеб на прачка. Вклучен вратоврска. . Машинско миење, нежен циклус, линија суво. Секој панел мери ширина 40 инчи и долга 84 инчи. . 100% полиестер. Направено во Кина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ