• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кетиј-чн Машки Џемпери И Пуловери Машки Шал Јака Пуловер Џемпер Тенок Фит Обичен Копче Кабел Плетени Џемпери

Кетиј-чн Машки Џемпери И Пуловери Машки Шал Јака Пуловер Џемпер Тенок Фит Обичен Копче Кабел Плетени Џемпери

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Мантил Закачалка Шамија И Пуловер Зимски Машки Парчиња Вратот Блуза 2 Долги Ракави О Поставува Есенски И Џемпер Цврста Машка Сезона : Пролет, Size ● Големина Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да нарачате. ①Натпревар е Погоден за пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!1 Компјутер Машки Џемпер + 1 ПАРЧЕ Шал Дебелина : Стандардна Прилика : Дневно, Деловно, Свадба, Тип На Шема На Забава : Цврст Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина На Ракавот : Долги Ракави Пол : Мажи} Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Dry Fit : Одговара на дебелината на големината : Стандард. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали и Е Доволно Издржлив за Да Го Задоволи Вашето Секојдневно Носење. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Материјал : Полиестер. Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ