• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Транзициска површина килим дијамантска морнарица, крем затворен тркач на отворено лесен за чистење

Транзициска површина килим дијамантска морнарица, крем затворен тркач на отворено лесен за чистење

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете допир на софистицираност на вашата затворена или надворешна област со оваа транзициска граница за килим на мароканското подрачје. Внатрешната шема на дијаманти е подобрена со карактеристичен образец и оди добро со скандинавскиот стил. Третираните влакна се спротивставуваат на боење и бледнее, овој килим е изграден за да се изврши. Совршено за семејна соба, сончева соба, тремот, палубата, ден, дневна соба, игротека, расадник. Може да се исчисти надвор со благ детергент и градинарско црево, оставете темелно да се исуши. Транзициски килим 2x8 (2'3 '' x 7'3 '') Дијамант морнарица, крем затворен на отворено тркач лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум или тресете за да ги отстраните остатоците. Место чисто или чисто надвор со вода; Спреј со градинарско црево за плакнење. Оставете темелно да се исуши. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поддршка од памук што добро се одржува и е лесно да се исчисти. Прекрасен преоден стил со примарна морнарица сенка и крем акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на рамно ткаење за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ