• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Dalle PaperSAFE Ps Хартија Уништувач, Нафта Слободен Кавга Слободен, Џем Заштита, Лист Макс, Ниво P-4

Dalle PaperSAFE Ps Хартија Уништувач, Нафта Слободен Кавга Слободен, Џем Заштита, Лист Макс, Ниво P-4

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Dalle papersafe® ps 100 Десксајд Шредер е без масло, без проблеми и лесен за одржување. Се одликува со вградена заштита од џем, термички заштитен мотор за да се спречи прегревање и автоматска погодност за стартување/запирање. Овој уништувач П-4 произведува големина на честички 3/16" х 11/16" и собира до 4 литри рендан отпад. Идеален е за уништување финансиски извештаи, даночни информации или какви било други доверливи документи што не треба да ги гледаат другите. [ВКРСТЕНО НАМАЛУВАЊЕ] Capac 5 Лист Капацитет. [БЕЗ МАСЛО] распарчувањето Без Проблеми ги одржува перформансите без масло. [ВГРАДЕНА ЗАШТИТА од ЏЕМ] Елиминира фрустрација и одредување на времето. [ПОГОДНОСТ] завршува Со автоматска погодност За Вклучување/Исклучување . [ТЕРМИЧКИ ЗАШТИТЕН МОТОР] Спречува прегревање. [УНИШТИ ПОВЕЌЕ] Парчиња кредитни картички, клипови за хартија и спојници. [ЛЕСНО ЗА ПРАЗНЕЊЕ] не се потребни вреќи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ